INFORMACJA !!! Firma RMA T.Russbach poszukuje podwykonawcow, specjalistow od zaraz!!!
INFORMACJA !!! Firma RMA T.Russbach poszukuje podwykonawcow, specjalistow od zaraz!!!
INFORMACJA !!! Firma RMA T.Russbach poszukuje podwykonawcow, specjalistow od zaraz!!!

O Firmie

Nasza firma oferuje swoim klientom nie tylko wszystkie świadczenia i usługi związane z farbami, tapetami i malowaniem oraz kształtowaniem fasad, ale jest także kompetentnym partnerem, jeśli chodzi o akustykę i izolację ociepleniową.

W ten sposób zakład specjalistyczny ITB oferuje obszerny zakres rozwiązań i pomysłów tzw. „know- how” podczas doradztwa, planowania oraz wykonywania Państwa przedsięwzięć budowlanych.

Od 5 lat samodzielne ekipy prowadzone przez mistrzów tego fachu dbają o stałą wysoką jakość prac.


Usługi skierowane do klienta zaczynają się już w momencie opartego na solidnych podstawach oraz niezawodnego doradztwa zanim nastąpi pierwszy ruch pędzla. Do tego należy również sumienna ocena będących do wykonania powierzchni jeszcze przed rozpoczęciem planowania.
Nasi eksperci opracowują wraz z Państwem rozwiązania dla Państwa obiektów i w oparciu ciągłego uwzględniania Państwa życzeń planujemy Państwa przedsięwzięcie budowlane.

Za pomocą naszego „Know – How” oraz wieloletniego doświadczenia znajdziemy wspólnie optymalne rozwiązania: ekonomicznie, estetycznie i zgodnie z zasadami rzemiosła.

Zespół

Tamara RussbachDipl. univ Tamara Russbach ukonczyla studia Informatyki na Technicznym Uniwersytecie w Monachium/Niemcy.

W karierze zawodowej miedzy innymi kierowala grupa 37 inzynierow bedac odpowiedzialna za proaktywny Support Service (FCO) swiatowej IT Firmy amerykanskiej na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Od 2006 roku zalozyla i kieruje RMA T.Russbach Uslugi budowlane, Handel, Rzemioslo i Szkolenie.

 

 

 

 

ZespółTeam spezjalistow, wspolpracujacy od lat z RMA i wyspecjalizowany w wiodacych na rynku systemach akustycznych.

Proszę wprowadzić zmiany

Polski Polish